Sveiki Mielieji ir Mielosios!

Seniai brendo reikalas užpildyti šią skiltį „Apie“, kurioje turėtų būti išklotos mintys apie šio blogo prasmę, esmę, egzistavimą ir kita panaši informacija. Mintys brandinamos nuo pat pirmojo įrašo rugpjūtį, tačiau… Nepavyksta iki galo jų gražiai ir nuosekliai sudėlioti. Tik kratinys išeina, tad tokį jį ir pateiksiu.

Įžanga baigėme, einame toliau. Kol kas esu jaunas, ne tik blogeris (na nesiseka niekaip reguliariai rašyti, o tuo labiau įdomiai), tačiau ir šiaip jaunuolis, todėl nelabai galiu save tituluoti alaus ekspertu. Net žinovu negalėčiau pasivadinti, tačiau alų mėgstu. Pradžioje, tai buvo tik gelsvai-rudas gėrimas su puta, gerai atgaivinantis vasaros dieną, tačiau…

Vėliau paragavau juodo alaus. Taip, tai tas pats alus, tačiau skonis jau kitas. Dar vėliau – baltas. Reiškias gėrimo pavadinimas tas pats – skonis kitas. Taip atsirado noras paragauti 🙂 Paragauti vis skirtingų rūšių su skirtingais skoniais.

Tiesa, apie juodą alų. Tuo metu Lietuvoje dar nebuvo toks gaminamas, tačiau tėtė Kaune nusivedė į kavinę, kurioje prekiavo „Guinness“. Tuomet tas alus mane sužavėjo ir dabar dar žavi, nors nemažai žmonių spjaudosi jo paragavę…

Tad skonių įvairovę pajaučiau… metas pradėti domėtis rimčiau. Taip vasarai einant į pabaigą vis norėjosi apie ką nors bloginti (savo asmeninio blogo neprisiversdavau pildyti) ir netikėtai gavau pasiūlymą pabandyti rašyti apie alų, nes:
1) Man jis patinka
2) Šiek tiek, bent minimaliai apie jį žinau
3) Norėjau tuo domėtis

Taip ir gimė. Paslapčia šis blog’as 🙂 Jo esmė, skleisti savo subjektyvų (gal kada bus ir objektyvus) požiūrį į alų, jo vartojimą (čia planai ateičiai), gaminimą (žiūrėti šiek tiek anksčiau).

Taip, kad reikia užsibrėžti tikslus. Vieni sako, kad tikslas pasiekti 100 skaitytojų auditoriją. Kiti mažiau ar daugiau. Mano tikslai žemiškesni 🙂 Pradžioje paragauti bent 111 skirtingų alaus rūšių (jau pusę yra.. vėliau šį skaičių didinsime vienetu priekyje), pasigaminti savo alaus, sužinoti kuo daugiau apie jį, surinkti patiekalų, kokteilių receptų (juk tai antroji mano aistra), neužmesti šio blogo rašymo.

Pastaba: Šis blogas visų pirma yra užrašų knygutė (tokia oranžinė, perkelta į internetą).
Pastaba nr 2.: nesaikingas alkoholio vartojimas kenkia ne tik Jums, bet ir aplinkiniams 🙂 Tad mėgaukitės su saiku 🙂

Reklama

5 atsakymai to “Apie”

 1. pauliussan Says:

  teisinga tema rašai blogą 😀

 2. alaus megejas Says:

  blogas gerai, bet argi idomu rasyti tik sau?

  prisijunk prie bendraminciu

  http://www.biteplius.lt Alaus forume

 3. AlausPuta Says:

  Dar nebuvo dienos, kad nepaskaityčiau Alaus forumo bitėje 🙂 Čia kaip užrašų knygutė 🙂

 4. ignieška Says:

  Kokteiliai – tavo aistra? 🙂 Na, tada nebent užgožta alaus. Ir krepšinio 🙂 Ir tingėjimo.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: