Alaus Liūnas

#45. Carpatia Export (Lenkija) [5,3%, Pale Lager]

Reklama
Kiekvieną kartą eidamas pro alaus lentynas vis žvilgteliu. Karts nuo karto ten atsiranda vis kokių nematytų (o gal tik nepastebėtų iš anksčiau) alaus rūšių. Taip šįkart mano rankose atsidūrė lenkiškas „Carpatia Export“. Kitur radau, kad būna buteliuose, tačiau šįkart teko tenkintis skardine.

Įdomiausia, kad Browar Van Pur S.A. (Brau Union Polska) tinklapyje tokio alaus nėra. Tiksliau yra trijų rūšių „Karpackie“, bet apie „Carpatia Export“ nė žodžio. Taip ir nežinau su kuria panašiausia turėtų būti „Premium“ ar „Pils“. Nes pagal stiprumą, tai nė viena nepanaši.

Apie alų:
Gintaro spalvos D-Light, jei trumpai. Pakankamai ilgai išsilaikanti balta, „skysta“ puta ir gintarinis šiek tiek į rudumą alus, atrodo neblogai, tačiau silpnas miežių aromatas, o už jį stipresnis metalo kvapas viską šiek tiek gadina. Jaučiama pakankamai stiprus citrusinių vaisių skonis bei metalo prieskonis. Alus tik šiek tiek kartus, jaučiasi miežiai. Atsigėrus burnoje nelieka jokio skonio. Išvada: antrą kartą negersiu.

Informacija:

Pavadinimas: Carpatia Export
Gamykla: Browar Van Pur S.A. (Brau Union Polska)
Stiprumas: 5,3%
Rūšis: Pale Lager
Talpa: 0,5l skardinė

Įvertinimas:

Išvaizda (6/10):
[Puta] Balta puta, „skysta“, vandeninga, laikosi pakankamai ilgai.                        
[Alus] Gintarinis, šiek tiek į rudumą. Labai stipriai gazuotas.

Kvapas (4/10):
Silpnas miežių, šiek tiek metalo.

Skonis (4/10):
Saldus, jaučiasi citrusiniai vaisiai. Pradžioje jokio kartumo, vėliau šioks toks atsiranda. Stiprus metalo prieskonis. Panašus į D-Light su daugiau alaus.

Pojūtis (2/5):
Labai stipriai gazuotas, išgėrus burnoje jokio skonio nelieka.

Bendras įvertinimas: 11/20

Kitų įvertinimai: beerpal.com – ?, ratebeer.com 2,29/5 (percentile 14), beeradvocate.com – 2,85/5 (C).

Powered by ScribeFire.

Reklama

Reklama