Alaus Liūnas

#38. Fosters Lager (Australija) [5%, Pale Lager]

Reklama
Labai retai geriu alų, supilstytą į skardines, bet vakar nusipirkau dvi. Tik paėmęs atkreipiau dėmesį, jog viena iš skardinių – Foster’s. Net neįtariau, kad tai alus, pagamintas Australijoje (tiksliau pradėtas gaminti Australijoje, o būtent ta skardinė buvo pagaminta Prancūzijoje). Šiuo metu šio alaus galima nusipirkti 150-yje šalių, taip teigiama įmonės tinklapyje. Pirmą kartą europietiškas lager tipo alus Australijoje pradėtas gaminti, Fosterių brolių 1887-aisiais.

Apie alų:
Tikrai puikios išvaizdos alus (sodriai geltonas, su balta, tiršta ilgai išliekančia puta), tačiau turintis du labai didelius trūkumus – praktiškai nėra jokio kvapo bei stiprus metalo skonis burnoje išgėrus. Kaip buvo pastebėta metalo skonis tarsi sustoja gerklėje. Salstelėjęs alus turi ir šiokį tokį kartumo skonį, tačiau viską užmušta, jau minėtas, metalas. Reiktų paragauti stiklinėje taroje, gal taip nesijaustų.

Informacija:

Pavadinimas: Foster’s Lager
Gamykla: Foster’s
Stiprumas: 5,0%
Rūšis: Pale lager
Talpa: 0,5 skardinė

Įvertinimas:

Išvaizda (6/10):
[Puta] Stangri, balta, ilgai išlieka, tiršta.
[Alus] Sodriai geltonas, visiškai skaidrus be priemaišų, nedaug gazuotas.

Kvapas (4/10):
Vos jaučiamas apynių.

Skonis (6/10):
Saldus, ne kartus (šioks toks silpnas jaučiasi), truputį jaučiasi ir apyniai. Labai ryškus metalo skonis.

Pojūtis (3/5):
Labai „purus“, lengvai slysta gomuriu, bet nėra vandeningas.

Bendras įvertinimas: 14/20

Kitų įvertinimai: beerpal.com – 2,641 (percentile 38 [641/1034]), beeradvocate.com 2,68/5 (C-), ratebeer.com 2,08/5 (percentile 8).

Powered by ScribeFire.

Reklama

Reklama